Geri dönüşümün hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmeyi hedefleyen Klas Keçe, çevre bilincini her daim ön planda tutan misyonuyla, sahip olduğu yüksek niteliklerle ve  “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” odaklı hizmet anlayışıyla; müşterilerine güvenilir, kaliteli ve verimli ürünler sunmaktadır.

Esnek üretim yapısını, müşteri talepleri doğrultusunda etkin bir şekilde yönlendirebilen Klas Keçe, İnşaat sektörü başta olmak üzere ulaştırma, otomotiv, beyaz eşya, halı, mobilya, yatak ve ayakkabı gibi birçok farklı sektörün nonwoven keçe ihtiyacını karşılamaktadır.

Çalıştığı alanda standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma hedefiyle, kuruluşundan bu yana üretim yelpazesini sürekli genişleten Klas Keçe, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımını benimsemektedir. Bu yaklaşımla, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamayı amaçlamaktadır.


Misyonumuz

Çevre bilincini her daim ön planda tutarak, faaliyet alanımızda her geçen gün geliştirdiğimiz yeterliliğimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve ekonomik ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz

Çevre ve doğaya önem veren, kalite ve güvenilirlikten ödün vermeksizin oluşturduğumuz müşteri ilişkileri ile ürünlerini daima geliştiren, sektöründe farklılık yaratarak konusunda öncü olan bir firma olmaktır.


Kalite Politikamız

·         Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmak.

·         Kurumumuzda katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışının oluşmasını sağlamak ve bu amaçla tüm proseslerimizde Liderliği ve çalışan katılımını teşvik etmek,

·         Tedarikçi ve müşterilerimizle ile kurumsal iletişimde teknolojik imkânları kullanarak hızlı ve etkin çalışma sistemi oluşturmak.

·         Sürekli gelişim için eğitimleri, kültürel ve sportif faaliyetleri artırmak; bu etkinliklerin sağladığı faydalar konusunda toplumun her kesiminde farkındalık oluşturmak ve tabana yayılmasını sağlamak ve bu yolla kurumsal kültürün oluşmasını ve oturmasını sağlamak.

Değerlerimiz

  • İnsanlara ve Çevreye Saygı
  • Müşteri Odaklılık
  • Etkinlik ve Verimlilik
  • Dürüstlük ve Güvenilirlik
  • Tutarlılık
  • Sadelik
  • Samimiyet

BELGELERİMİZ